Інкасація

ТОВ "УОС" – провідна інкасаторська компанія України

Послуги із супроводу цінних вантажів, таких як грошові кошти або цінні папери, належать до категорії особливо ризикованих і відповідальних. Така діяльність завжди супроводжується серйозними потенційними загрозами. Ми не просто здійснюємо транспортування вашого вантажу з точки А в точку Б – ми також дбаємо про безпеку людей, які його охороняють.

Проникнути в будівлю, яка добре охороняється, значно важче, ніж вчинити напад на інкасаторський автомобіль. З цієї причини супровід інкасації без належних професійних навичок неможливий. Під час її організації враховується чимало факторів, від яких залежить як ефективність забезпечення особистої безпеки людей, так і збереження ваших матеріальних цінностей.

Довірте транспортування найдорожчого професіоналам

Наші співробітники добре знають свою справу і бездоганно справляються з обов’язками. Кожен з наших фахівців має досвід роботи в підрозділах МВС, СБУ, Державної служби охорони або Збройних сил України. Завдяки такій підготовці вони можуть оперативно вжити законних заходів під час нападу.

Послуги інкасації можуть знадобитися, всупереч стереотипам, не тільки великим підприємствам, але й приватним особам: керівникам, ФОПам, спортсменам та волонтерам.

Інкасація здійснюється наступним чином: процедурі збору готівки передує підготовка спеціальних сумок та частково заповнених відомостей. Далі наш персонал надає їх підприємствам у порядку, який затверджений у укладеному договорі про співпрацю. В обумовлений заздалегідь час інкасатори ТОВ “УОС” приїжджають на місце, під наглядом другої сторони перевіряють вантаж та перераховують гроші. 

Результат фіксують у відповідній відомості, а відправник, в свою чергу, віддає їм заповнений бланк. Наступний етап – завірення документів підписами та печатками. Перед відправленням сумку з відомістю обов’язково опечатують.

Етапи інкасації:

попередній аналіз ситуації на дорозі;
оцінка можливих загроз;
вибір оптимального маршруту, виходячи з отриманих даних;
складання проєкту послуги;
узгодження проєкту з замовником;
підписання договору про співпрацю.

Оберіть потрібні вам інкасаторські послуги

Ми пропонуємо:

доставлення цінних паперів торгівельних організацій в банківську установу;
доставлення виручки з торгових точок комерційної структури в її офіс для подальшої здачі в банк;
доставлення грошей з банку в офіс фірми, наприклад, для подальшої видачі заробітної плати;
доставлення грошових та валютних коштів з банку в обмінний пункт і назад;
збір та доставлення готівки з філій в касу банку;
охорону та супровід співробітників підрозділів банку, фірми, що перевозять цінні папери.

Ми забезпечуємо озброєну та неозброєну охорону майна й матеріальних цінностей при переміщенні транспортними засобами клієнта, охорону вантажів клієнтів шляхом їх супроводу на власному автотранспорті. А також інкасацію коштів та матеріальних цінностей клієнта на броньованому автомобілі Toyota Land Cruiser 200.