Юридичний супровід

Тримайте закон на своєму боці

Юридична безпека – секрет вашого успіху. Перш, ніж ви почнете підкорювати бізнес-вершини – потурбуйтеся про те, щоб закон був на вашому боці. А ми, ТОВ “УОС” у цьому вам допоможемо!

Довіртеся юристам з підприємницьким мисленням

Побудова правильного з юридичної точки зору бізнесу – це мистецтво. Щоб впоратися з цим завданням найефективніше, потрібно мати навички досвідченого стратега та успішного практика. Наша команда сконцентрувала в собі всі необхідні вміння для організації ефективної роботи своїх клієнтів. У разі приєднання до нас в якості надійного партнера – Ви зможете переконатися в цьому на практиці.

Дійте на випередження

Будь-яку проблему легше попередити, ніж вирішити. Захистіть себе від можливих проблем у майбутньому: отримайте юридичну підтримку перш, ніж вам дійсно знадобиться юридична допомога.

Скористайтеся усіма перевагами юридичного захисту

Не дозволяйте юридичним проблемам заважати вашому розвитку – довірте їх вирішення фахівцям. Ми надаємо наступні види юридичних послуг:
Створення бізнес-структури. Допомагаємо побудувати бізнес-структуру, яка захистить вас від необгрунтованих претензій та зайвої юридичної відповідальності.
Робота з людськими ресурсами. Здійснюємо всі види юридичних процедур, пов'язаних з наймом і звільненням співробітників. Надаємо належну правову підтримку вашого бізнесу і захищаємо його від судових позовів.
Захист від правового переслідування. Розглядаємо будь-які претензії, які висувають вашої компанії. Вирішуємо усі види суперечок в досудовому та судовому порядку на вигідних для вас умовах. Захищаємо від звинувачень в дискримінації та харасменті.
Визначення схеми роботи підприємства (з урахуванням податкового навантаження, поточних витрат, прогнозованого прибутку і ін.).
Належне оформлення трудових відносин з працівниками (з урахуванням питань залучення до матеріальної відповідальності, а також забезпечення виконання вимог законодавства з питань охорони праці та пожежної безпеки).
Захист бізнес-проекту від недобросовісних конкурентів (реєстрація ТМ, інших об'єктів інтелектуальної власності; захист комерційної таємниці та конфіденційної інформації на підприємстві).
Робота з надійними контрагентами (для виключення можливості висновків контрактів з фірмами-одноденками, податковими ямами, а також підприємствами-банкрутами).
Оформлення та укладання контрактів. Допомагаємо укладати вигідні бізнес-контракти та захищаємо від можливих юридичних ризиків. Супровождуємо ділові операції будь-якого рівня складності.
Ліцензування комерційної діяльності. Ліцензування є важливою юридичною необхідністю для малого бізнесу, оскільки багато компаній не знають про потенційні порушення. Послуги з ліцензування дозволять вам працювати на законних підставах і позбавлять вас від дорогих штрафів в майбутньому.

Приєднуйтесь до лідерів

Юридична безпека є важливим елементом успіху у бізнесі. Про це знають наші клієнти “Нафтогаз”, “Укрзалізниця” та організатори “Євробачення”. Забезпечте своєму бізнесу майбутнє без юридичних ризиків – приєднуйтесь до співдружності лідерів.