Пункт централізованої охорони

ПЦО: висока ефективність без великих затрат

Шукаєте ефективний та доступний варіант охорони об’єктів? Тоді вам потрібен централізований пункт охорони. Пультова охорона забезпечує централізований та автоматизований контроль, заощаджує людські ресурси та зарплатні фонди, й гарантує ефективні дії груп швидкого реагування.

Технічно у пультовій охороні використовуються: пульт централізованого спостереження (ПЦС), об’єктові пристрої для передачі сигналів на ПЦС та пристрої зв’язку з групами швидкого реагування (ГШР) й власниками об’єкту. Організаційно у пультовій охороні задіяні оператори, адміністратор ПЦС, фахівці з обслуговування сигналізації на об’єктах та співробітники ГШР.

Пульт централізованої охорони ТОВ "УОС" – перелік переваг

Пультова охорона від ТОВ “УОС” має наступні переваги:
1. Надійність програмного забезпечення. Ми використовуємо поширені шифровані протоколи зв'язку, застосовуємо системи резервування каналів зв'язку, визначаємо підміну приладів та контролюємо зв'язок на охороняємій території, використовуємо карти станів об'єктів охорони, дублюємо стани об'єктів на різних графічних елементах робочого місця, автоматично резервуємо бази даних з ваших об'єктів. Ми також надаємо усю необхідну інформацію, що стосується дій оператора та роботи ГШР.
2. Підтримка різноманітних каналів зв'язку. Наше обладнання забезпечує одночасний прийом сповіщень по GSM, GPRS, локальній мережі Ethernet та радіоканалу. Воно підтримує такі поширені протоколи зв'язку та шифрування, як SCD, DC, СМС, LARS, PPT.
3. Зручне налаштування та експлуатація. Обєкти охорони представлені у вигляді дерева, завдяки чому зручно налаштовувати режими охорони, контролювати ефективність роботи оператора та запускати всі охоронні модулі з одного додатку. Наше програмне забезпечення оснащене системою підказок, майстром інсталяціі та прив'язок. Воно може працювати як на одному, так и на декількох моніторах одночасно. Охоронне ПО дуже зручне в експлуатації: уся територія охороняємого об'єкту поділена на зони, завдяки чому оператор може зробити аналіз ситуації у будь-який момент часу.
4. Автоматизація усіх основних процесів. ПЦО забезпечує автоматизований контроль стану об'єктів охорони, можливість автоматичного оповіщення абонентів по смс і електронній пошті, зміну станів об'єктів, побудову маршрутів пересування ГШР, резервування протоколу подій та контроль графіків охорони.
5. Модульна структура. Ми використовуємо сучасні охоронні системи, сумісні з усіма версіями ОС Windows. Вони можуть бути поєднані з будь-яким охоронним обладнанням. Модульна структура нашого обладнання дозволяє посилювати охорону одного об'єкта або включати у вже існуючу систему нову територію, що потребує охорони.
6. Універсальність. ПЦО не має обмежень щодо об'єктів охорони. Ними можуть бути приміщення, відкриті території та навіть пересувні автономні пункти.

Довіряйте охорону найдорожчого найкращим

Охорону своїх об’єктів нам довірили “Нафтогаз”, “Укрзалізниця” та організатори міжнародного конкурсу “Євробачення”. Не ризикуйте охороною найдорожчого – довірте цю справу найкращим!