Охорона з собакою

Охорона з собакою: висока ефективність за доступною ціною

Серед методів забезпечення безпеки об’єктів охорона з собаками займає особливе місце. Вона відрізняється надійністю і високою ефективністю. Чотириногого охоронця на великих за площею територіях не можна замінити одним збройним співробітником, системою контролю доступу, сигналізацією чи відеоспостереженням. Правильно підготовлена та тренована службова собака витривала, стресостійка, непідкупна, безкомпромісна та ефективна навіть проти декількох порушників.

Собаки – надійні охоронці вашого об'єкту

Спеціально підготовлені чотириногі бійці трудяться на багатьох об’єктах. Особливо корисні собаки там, де необхідно забезпечити безпеку великій території. Також вони незамінні на об’єктах зі складною архітектурою та топографією.

Службові собаки часто використовуються на промислових комплексах, складах і заводах, на вокзалах і в терміналах, на автостоянках та в гаражних кооперативах, в котеджних та дачних селищах. Чотириногі бійці контролюються досвідченим кінологом-охоронцем. Завдяки високій кваліфікації один кінолог здатний контролювати до 10 навчених та добре підготовлених собак.

Чотириногий караул особливо ефективний для великих комерційних та приватних об’єктів. Він доповнює профільний штат співробітників й дозволяє істотно підвищувати надійність захисту. Навчена собака здатна замінити стаціонарний пост, укомплектований 2-3 охоронцями.

Охорона об'єктів собаками: мінімум проблем, максимум переваг

Використання службових собак на об’єктах дозволяє:
1. Знизити фактори ризику несанкціонованого проникнення на територію з метою розкрадання, псування майна, вчинення інших протиправних дій. Багато людей не хочуть зв'язуватися з собаками або просто їх бояться. Це потрібно використовувати в цілях забезпечення безпеки об'єкта.
2. Завчасно дізнатися про наближення сторонніх, вжити превентивних охоронні заходи.
3. Надійно захистити об'єкт, взятий під охорону, знешкодити зловмисників, утримати їх до приїзду поліції.
4. Відстежити переміщення порушників у межах приватної території і за її межами, наздогнати та затримати злочинців.
5. Якщо ризик несанкціонованого проникнення високий, рекомендується використовувати кінологічну охорону з декількома собаками. Справитися з такою службою забезпечення безпеки непросто навіть добре підготовленим й збройним зловмисникам.

Довірте охорону свого об'єкту чотирилапим спеціалістам

Співробітники ТОВ “УОС” використовують собак вузькоспеціалізованих порід, яких виховали у спеціалізованому розпліднику TERRA BARBARIANS. Найчастіше забезпечення безпеки об’єктів здійснюється за допомогою чорних тер’єрів, вівчарок, московських сторожових, ротвейлерів та різеншнауцерів. Для патрулювання використовуються вівчарки (німецькі, бельгійські), а також добермани. Порода обирається з урахуванням актуальних цілей та специфіки роботи експерта-кінолога на території. Чотириногий караул значно підсилює охорону територій та являється раціональним доповненням до систем відеоспостереження, сигналізації й класичного посту. У його функції входить оповіщення охоронців про можливе несанкціоноване проникнення, затримання зловмисників на території й їх утримання до приходу фахівців служби безпеки. Собаки значно кращі за камери спостереження. У них немає сліпих зон, їх достатньо важно вивести з ладу.

Обирайте зручний режим охорони

Спосіб забезпечення безпеки з використанням чотириногого патруля обирається з урахуванням топографії, площі, специфіки і типу охороняємого об’єкту Найбільш популярні наступні методи охорони об’єктів:
сигнальне оповіщення;
патрулювання у супроводі кінолога;
вільний караул (собаки знаходяться на об'єкті без прив'язі);
блокпост;
стаціонарний пост.
Ввірена територія, незалежно від обраного способу забезпечення безпеки з використанням чотириногих бійців, в обов’язковому порядку оснащується попереджувальними табличками. Вже один цей факт знижує ризик несанкціонованого проникнення у декілька разів. Наявність на об’єкті службових собак говорить про серйозний підхід до реалізації охоронних заходів.

Приєднуйтеся до лідерів

Ми охороняємо ключові об’єкти “Нафтогазу”, “Укрзалізниці”. Наші фахівці також надавали охоронні послуги організаторам пісенного конкурсу “Євробачення”. Усі вищеперечислені організації – лідери в своїй галузі. Вони довіряють охорону своїх об’єктів досвідченим спеціалістам. Тепер теж саме зможете зробити й ви!