Особиста охорона

Особиста охорона: надійно, дієво, доступно

Особиста охорона забезпечить безпеку вам, вашим співробітникам та вашому майну. Ви зможете довірити нам не тільки своє здоров’я і життя, а й важливі документи. Вибираючи охоронців, важливо звертати увагу не лише на особисті якості фахівця, але і репутацію агентства, в якому він працює. Ми ТОВ “УОС” – одна з провідних охоронних компаній України. Ми забезпечуємо повний комплекс охоронних послуг, починаючи від супроводу клієнтів на певний захід та закінчуючи забезпеченням цілодобової охорони.

Оберіть потрібні вам послуги

Персональний охоронець. Співробітник, що супроводжує вас цілодобово або за встановлений графіком.
Водій-охоронець з автомобілем. Людина, яка розраховує безпечні маршрути пересування та забезпечує вашу недоторканність протягом всієї поїздки.
Охоронець для дітей. Висококласний фахівець, який забезпечить безпеку вашій дитині. Крім високих професійних якостей він також володіє навичками дитячого психолога.
VIP охорона. Співробітники з представницькою зовнішністю. Можуть мешкати на вашій території та працювати в цілодобовому режимі відповідно до встановленого вами графіком.
Супровід. Забезпечення охорони на короткий термін. Наприклад, супровід вас на важливий захід.

Особливості роботи особистої охорони

При замовленні охоронних послуг потрібно уточнити наступні моменти:

вид охорони;
кому саме потрібна особиста охорона;
потрібен транспорт чи ні;
на який час потрібна особиста охорона;
коли виникає потреба в супроводі.

Виберіть охоронця з потрібним спорядженням

У кожного охоронця нашого агентства передбачено наявність повсякденної та спеціалізованої екіпіровки.

У повсякденній екіпіровці охоронець працює щодня та змінює її залежно від сезону і виконуваного завдання. Збройні «бійці» носять зброю в поясний кобурі.

Охоронник у спеціалізованій екіпіровці має бронежилет, ніж, електрошокер, ліхтарик та наручники. Також він може бути укомлектованим протигазом, інструментом для різання по металу, дзеркалами для проведення огляду та металодетекторами.

Особиста охорона – максимум можливостей

Основне завдання, для виконання якого організовується приватна охорона – максимальне зниження ризику для клієнта. Виходячи з неї визначаються обов’язки працівників:
Супровід клієнта на період, зазначений у договорі.
Перевірка шляхів слідування (зміна маршруту при підозрі на переслідування).
Постійне спостереження за змінами поточної обстановки.
Попередження небезпеки, яку можуть створити фізичні особи (огляд людей, що мають доступ до охороняємої особи а також блокування тих, хто раптово до неї наблизився).
Ідентифікація точок, придатних для замаху (ліфти, затемнені під'їзди, сходові прольоти, спуски у підвали).
Вживання заходів щодо усунення загроз (локалізація конфліктів, фізична протидія нападникам, знешкодження вибухових пристроїв).
Визначення фактів несанкціонованого зовнішнього спостереження за клієнтом, його будинком та офісом.

Довіртеся фахівцям

Ми спеціалізуємося на особистій охороні клієнтів більше 20 років. В нашій команді колишні співробітники ЗСУ, СБУ та Державної служби охорони. Кожен з них укомплектований бойовою зброєю і сучасними засобами зв’язку. Особисту охорону нам вже довірили керівні особи “Нафтогазу”, “Укрзалізниці” та організатори міжнародного конкурсу “Євробачення”. Вони зробили свій вибір – тепер зробіть його й ви!