Детективні послуги

Детективні послуги від провідної охоронної компанії України

Потребуєте детективних послуг? Довірте цю роботу професіоналам! Ми ТОВ “УОС” – одна з провідних охоронних компаній України. Ми маємо у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси для виконання цієї роботи: кваліфіковані кадри (колишні співробітники силових структур України), власний автотранспорт, розвинену мережу джерел інформації й обладнання XXI століття.

Виберіть потрібну вам послугу

Ми надаємо повний комплекс детективних послуг: починаючи від прихованого стеження та закінчуючи комплексною перевіркою майбутніх бізнес-партнерів. Ви можете замовити наступні послуги:
Формування досьє. Збір інформації, що цікавить про людину або об'єкт
Перевірка шлюбно-сімейних відносин. Перевірка відносин на зраду або її відсутність.
Перевірка підлітків. Перевірка дозвілля дитини та визначення кола його спілкування.
Приватні розслідування. Встановлення істини у справі. Пошук й опитування свідків.
Виявлення підслуховуючих пристроїв та стеження. Професійний захист від шпигунства, припинення втручань у особисте та комерційне життя
Приватний пошук. Оперативний пошук людей та розшук боржників по Україні та за кордоном.
Перевірка персоналу перед прийомом на роботу. Збір і перевірка наданих даних кандидатом на вакантну посаду.
Перевірка діяльності фірм та ділових партнерів. Збір і перевірка відомостей, рахунків, балансу, майна. Викриття шахрайських схем будь-якої складності.
IТ - послуги. Пошук та встановлення даних в глобальній мережі, месенджерах, соц. мережах та інших електронних джерелах інформації.

Наші переваги

1. Досвід роботи. Наше детективне агентство працює 20 років. Все детективи агентства мають значний досвід роботи в СБУ, ЗСУ, Державній службі охорони. За роки роботи ми навчилися знаходити рішення найскладніших проблем.
2. Конфіденційність. Ми гарантуємо, що Ваші секрети залишаться тільки Вашими при будь-яких обставинах. До початку роботи ми укладаємо угоду про конфіденційність.
3. Гарантія результату. В тому випадку, якщо ми беремося за рішення Вашої проблеми, ми гарантуємо, що вжиті заходи наблизять нас до її вирішення, або повністю усунуть проблему.
4. Планування. Ми плануємо та погоджуємо з вами кожен етап роботи. Ви бачите усі проведені заходи та затверджуєте їх до початку реалізації. Таким чином, ситуація знаходиться під Вашим повним контролем.
5. Працюємо за договором. Ми маємо державну ліцензію на здійснення детективної діяльності, що дозволяє нам укладати офіційний договір на надання детективних послуг по всій Україні. У договорі ми пропишемо чітке завдання і умови співпраці. Довіра між Сторонами договору – наш пріоритет.

Схема співпраці

Безкоштовна консультація Підписання договору Звіт про виконану роботу

Ви телефонуєте нам, і ми грамотно консультуємо вас з вашого питання.

Ознайомившись з нашим прайсом і отримавши консультацію, ми робимо висновок офіційний договір, в якому чітко вказані ваші права і наші обов'язки.

Після виконання нами умов договору, Ви отримуєте довідку-звіт, в якій ми докладно опишемо проведені заходи, досягнутий результат детективної діяльності і отримані докази-підтвердження висновків. Завдяки дотриманню всіх вимог законодавства, зібрані дані Ви зможете використовувати як в цивільному, так і в кримінальному процесі.

Кому можуть знадобитися послуги

Послуги детективного агентства потрібні широкому колу клієнтів – від фізичних осіб до великих корпорацій. Сьогодні нашими клієнтами є провідні українські підприємства – такі, як “Нафтогаз”, “Укрзалізниця”. Сподіваємось, що нашим постійним клієнтом станете й ви!