Про нас

ТОВ "УОС" – 20 років служби улюбленій справі

У піраміді потреб людини безпека відіграє ключову роль. Вона є найважливішим елементом розвитку як для приватних осіб, так і величезних корпорацій. Забезпечивши собі безпеку, ви формуєте надійний фундамент, на якому можна побудувати успішне майбутнє.
Кому довірити виконання такого важливого завдання? Звичайно ж професіоналам. Ми ТОВ “УОС” – одна з провідних охоронних компаній України. У нашому активі 20 років досвіду, новітнє обладнання, сучасні охоронні системи і згуртована команда фахівців.
Зателефонуйте, щоб задати будь-яке питання
+38 (050) 751 08 88
Хочете дізнатись більше про наші сервіси? Переходьте за посиланням...

Довірте забезпечення своєї безпеки фахівцям

Якісне надання охоронних послуг вимагає наявності підготовленого персоналу. У команді УОС немає випадкових людей. Кожен з наших фахівців має досвід роботи в підрозділах Міністерства Внутрішніх Справ, Служби безпеки України, Державної служби охорони або Збройних сил України. Тепер їх досвід, висока кваліфікація та вміння діяти у складних ситуаціях будуть повністю у вашому розпорядженні.

Бажаєте з нами співпрацювати?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

Ми надамо Вам всю необхідну інформацію та допомогу.

Забезпечте своєму об'єкту комплексну безпеку

Міцність будь-якої системи вимірюється міцністю найслабшої ланки. Будь-яка лазівка в охороняємому обєкті зведе всі зусилля щодо забезпечення його безпеки нанівець. Саме тому ТОВ “УОС” пропонує вам комплексні охоронні послуги:

Послуги кінолога

Забезпечуємо цілодобову охорону вашого об'єкту патрулями, укомплектованими службовими собаками. Кожен чотирилапий охоронець – це випускник розплідника TERRA BARBARIANS, який пройшов жорсткий відбір та спеціальну підготовку.

Відеоспостереження

Встановлюємо та налаштовуємо сучасну систему відеоспостереження, яка працює в режимі 24/7. Виділяємо окремого спеціаліста, який спостерігає тільки за вашим об'єктом.

Пункт централізованої охорони

Підключаємо до охорони вашого об'єкту пункт центрального спостереження. Забезпечуємо оперативний виїзд груп затримання при надходженні з нього повідомлень про спрацювання сигналізації по всій Україні.

Послуги інкасації

Здійснюємо транспортування ваших матеріальних цінностей по всій Україні. Їх безпеку забезпечують команда збройних інкасаторів, сучасний сейф, броньований автомобіль Toyota Land Cruiser 200 та GPS-модуль, який стежить за переміщенням ваших цінностей протягом всього маршруту слідування.

Особиста охорона

Забезпечуємо вас озброєним тілоохоронцем. Пропонуємо як цілодобове так і погодинне супроводження. Обслуговуємо заходи будь-якого класу, починаючи від особистих зустрічей і закінчуючи публічними виступами.

Економічна безпека

Аналіз господарських операцій. Повний аудит діяльності вашого підприємства.

Навчання охоронців та тілоохоронців

Кваліфікована підготовка майбутніх фахівців з охорони. Використання ефективних методик власної розробки.

Охорона великих об’єктів

Організація постів охорони, цілодобове патрулювання території за спеціально розробленими маршрутами. Ефективна протидія проникненню сторонніх осіб та крадіжкам.

Детективні послуги

Пошук втраченого майна, та осіб, що пропали безвісти. Приховане спостереження за зазначеним об'єктом з фіксацією маршрутів переміщень та усіх контактів.

Приєднуйтесь до спільноти успішних клієнтів

Успішність компанії визначається іменами її клієнтів. Охорону своїх об’єктів нам довірили “Нафтогаз”, “Укрзалізниця” та організатори міжнародного конкурсу “Євробачення”. Вони зробили свій вибір – тепер зробіть його й ви!