Охорона об’єктів

Охорона об'єктів – ключова спеціалізація ТОВ "УОС"

ТОВ “УОС” – провідна охоронна компанія України. Ми надаємо повний комплекс послуг з охорони об’єктів будь-якого значення: починаючи від офісу та закінчуючи ювелірними магазинами. Але найбільший акцент ми робимо на охорону таких стратегічно важливих об’єктів, як банки, поштомати та виробничі підприємства.

Їх охорона здійснюється в три етапи:

1. Виявлення потенційних ризиків. На цьому етапі ми оцінюємо стан об'єкту та загрози, які можуть заважати його роботі.
2. Ретельне планування охоронних заходів. На цьому етапі ми оцінюємо місце розташування об'єкту, його специфіку, стан будівель на його території, тип, кількість та вартість матеріальних цінностей а також режим роботи ваших співробітників.
3. Безпосередньо охорона об'єкта. На цьому етапі ми стежимо за безпекою вашого об'єкта та підбираємо найбільш оптимальний для нього режим охорони.

Довірте безпеку свого об'єкта новітнім технологіям

У своїй роботі ми активно використовуємо сучасні електронно-технічні засоби. Вони дозволяють здійснювати моніторинг усіх систем безпеки на об’єкті охорони в онлайн-режимі. Передача сигналів моніторингу та тривоги здійснюється по GSM-каналам, що є незаперечною перевагою перед дротяними системами передачі сигналів. Завдяки їх використанню відпадає необхідність в наявності телефонної лінії, придатної для використання в якості каналу зв’язку з централізованим пунктом охорони.

Забезпечте свій об'єкт сучасною охоронною сигналізацією

Ми також встановлюємо сучасну та зручну у використанні охоронну сигналізацію, яка дозволяє викликати охорону натисканням лише однієї кнопки. У випадку виникнення позаштатної ситуації вночі вони прибуває на об’єкт протягом 8 хвилин, вдень – за 10 хвилин. Охоронна сигналізація гарантує безпеку об’єкта у будь-якій ситуації: починаючи від проникнення на територію сторонніх осіб і закінчуючи техногенними аваріями.

Обирайте зручний режим охорони

Ми здійснюємо охорону об’єктів в зручному для вас режимі – починаючи від епізодичного патрулювання та закінчуючи організацією цілодобового спостереження під ключ.

Приєднуйтеся до лідерів

Ми охороняємо ключові об’єкти “Нафтогазу”, “Укрзалізниці”. Наші фахівці також надавали охоронні послуги організаторам пісенного конкурсу “Євробачення”. Усі вищеперечислені організації – лідери в своїй галузі. Вони довіряють охорону своїх об’єктів досвідченим спеціалістам. Тепер теж саме зможете зробити й ви!