Відеоспостереження

Система відеоспостереження – ваш ідеальний охоронець

Уявіть собі ідеального охоронця: він завжди на своєму посту, уважно стежить за кожним куточком вашого об’єкту, бачить у темноті та сповіщає про будь-яке порушення безпеки. Схоже на фантастику? Насправді, такий охоронець вже існує. Саме такі функції виконує сучасна система відеоспостереження.

Система відеоспостереження: низькі вимоги та великі можливості

Системи відеоспостереження характеризуються низькими вимогами та мають значний потенціал у налагодженні сучасної системи охорони. Встановивши на об’єкті систему відеонагляду, ви отримаєте наступні можливості:
Відеоспостереження через інтернет. Для онлайн доступу до ваших камер досить мати доступ до Інтернету. Підключившись до системи відеоспостереження, ви зможете спостерігати за своїм об'єктом у режимі реального часу.
Запис звуку. Камери оснащені мікрофоном, тому ви зможете проаналізувати якість обслуговування персоналу, прослухати розмови няні або репетиторів з дітьми та детально розібратися у разі виникнення конфліктної ситуації.
Детектор руху. Відеокамери здатні визначати рух об'єктів. Це важливо, коли потрібно налаштувати запис тільки при виявленні руху або позначити межі, при перетині яких система сповістить про це.
Перегляд архівних відеозаписів. Відео з кожної камери записується окремо. Знаючи приблизно, коли і де відбулося цікавить Вас подія, без праці можна знайти важливий фрагмент і зберегти його на жорсткий диск комп'ютера або на флеш-карту.
Запис відео в повній темряві. При зниженні освітленості в приміщенні або на вулиці відеокамери переходять в нічний режим зйомки. Навіть при зйомці в темряві якість відео залишається на дуже високому рівні.
Відеоконтроль та захист від крадіжок. Ніяка охорона не забезпечить цілодобовий контроль вітрин та складів. Але система відеоспостереження стане гарним доповненням до вже існуючої системи безпеки.

Оберіть камери для свого об'єкту

Циліндричні камери Компактні відеокамери Купольні камери Поворотні камери

Встановлюються на вулиці, оснащені нічним підсвічуванням. Можуть комплектуватися фіксованими, варіофокальними та моторизованими об'єктивами. Відмінно підходять для установки на ділянці приватного будинку, території складського комплексу та у дворах багатоквартирних будинків.

Оснащені мікрофоном, динаміком і слотом для карти пам'яті. Відрізняються від інших камер тим, що роз'єми розміщені безпосередньо на корпусі, а не винесені за його межі. Компактні камери прості в установці і підходять для монтажу в квартирі і в приватному будинку.

Оснащені вбудованими мікрофонами, встановлюються в приміщеннях. Відмінно вписуються в інтер'єр квартир, кафе, ресторанів, офісів і приватних будинків. Дальність ІЧ-підсвічування у купольних камер досягає 10-20 м.

Встановлюються на підприємствах з постійним пунктом охорони. Можуть працювати в режимі «патрулювання», автоматично відстежувати рухомий об'єкт та інше. Оснащуються якісними об'єктивами з оптичним зумом. Управління такими камерами здійснюється з пульта, через ПО реєстратора або через мобільний додаток.

Етапи налагодження відеоспостереження на вашому об'єкті:

1. Виїзд фахівця та обстеження об'єкта контролю. Оцінка технічних параметрів приміщення, перешкод та зборів, комунікаційних схем та технічного плану. Узгодження місця розташування відеокамер, відеореєстратора та проходження кабельних трас.
2. Підготовка комерційної пропозиції. Після огляду об'єкта ми складаємо комерційну пропозицію на установку відеоспостереження на основі ваших вимог.
3. Внесення коригувань. Затвердження комерційної пропозиції. Внесення змін за вашими вимогами та заміна обладнання.
4. Укладання договору. Укладення двостороннього договору, в якому чітко вказані ваші права та наші обов'язки.
5. Доставка обладнання та монтаж системи відеоспостереження. Встановлюємо системи відеоспостереження та виконуємо пусконалагоджувальні роботи згідно з укладеним Договором.
6. Підписання Акту виконаних робіт. Здійснюємо навчання роботі з системою відеоспостереження та підписуємо Акт виконаних робіт.

Приєднуйтесь до спільноти успішних клієнтів

Успішність компанії визначається іменами її клієнтів. Охорону своїх об’єктів нам довірили “Нафтогаз”, “Укрзалізниця” та організатори міжнародного конкурсу “Євробачення”. Вони зробили свій вибір – тепер зробіть його й ви!